Продава, Многостайни

Прекрасен многостаен апартамент кв. Лозенец

град София, Лозенец, бул. Джеймс Баучър

Вид строителство
Тухла
Площ
300 m2
Цена
1 450 000 €
Етаж/Етажи
2 / 4

Агенция Орбита предлага за продажба един прекрасен дом, разположен на цяла плоча в малка нискоетажна сграда в най-котираната част на кв. Лозенец преките на пл. Велчова завера и емблематичната трамвайна спирка Вишнева.
Стабилна сграда, строена 2004г., без излишна помпозност, отлично поддържана.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: 200 кв.м. чиста застроена площ на 2-ри етаж в момента са разпределени в: коридор антре, огромна слънчева дневна с трапезария и кухненски бокс, три спални, още една дневна с трапезария и кухненски бокс, три бани с тоалетни, самостоятелна тоалетна, дрешник и четири тераси.
Към апартамента има две складови помещения на сутерения етаж с обща площ от 10 кв.м., гараж с площ от 25 кв.м. и възможност за паркиране на втора кола пред гаража, както и 1/4 от дворното място.

ЛОКАЦИЯ: тиха и кокетна малка улица с възможност за паркиране, в близост до елитни училища, детски градини/частни и държавни/, магазини от всякакъв тип, метростанция, спирки на градски транспорт, паркова среда.

Имотът се продава изцяло обзаведен и оборудван! Отоплението е на ТЕЦ и климатици във всички помещения. Отлични общи части, контролиран достъп.
/оферта 6/ За огледи и повече информация Силвия Димитрова 0888504830

Особености

  • гараж
  • До метростанция
  • Обзаведен
  • ТЕЦ
Силвия Димитрова

Силвия Димитрова

0888 504 830
Съгласен съм с политиката за поверителност